اخذ ویزای کار لهستان

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کشور لهستان به شهروندان اتحادیه اروپا این اجازه را می دهد که بدون اخذ ویزا در این کشور به جستجوی کار بپردازند ، اما برای شهروندان دیگر کشورها باید از روش های کاملا قانونی ویزای کار صادر شود . داشتن مدرک تحصیلی و یا تخصص در یک حرفه خاص می تواند در اخذ ویزای کار لهستان بسیار موثر باشد و این کشور هر ساله لیستی از مشاغل مورد نیاز خود منتشر می کند که به فرد اجازه می دهد متناسب با مهارت خود اقدام کند .  کشور لهستان که در مرکز قاره اروپا واقع شده است کشوری با پایتختی شهر ورشو و قدمت بسیار است .

 

تقریبا تمام جمعیت ۳۸ میلیون نفری این کشور کاتولیک هستند و به زبان لهستانی با یکدیگر صحبت می کنند . زالاتی واحد رسمی پول و فرآورده های کشاورزی از جمله مهم ترین صادرات این کشور به شمار می روند . با پیوستن این کشور به اتحایه اروپا جذب گردشگر به صورت چشمگیری افزایش یافت و توانست کمک قابل توجهی را به اقتصاد کند . زمستان ها سرد و تابستان ها هوا معتدل است و می توان گفت که هوایی اقیانوسی بر این کشور حاکم است . لهستان علاوه بر اتحادیه اروپا از اعضای سازمان ملل نیز به شمار می رود .

چگونگی اخذ ویزای کار لهستان

شیوه های متفاوتی برای اخذ ویزای کار لهستان وجود دارد که یکی از آنها پذیرش در آگهی و استخدام از طریق کارفرما می باشد . در این شیوه کارفرما برای شغلی که در آن به نیرو نیاز دارد به مدت سه ماه در لهستان و سه ماه در اتحادیه اروپا آگهی خود را به چاپ برساند . در صورتی که در این مدت فردی در داخل کشور لهستان و یا اتحادیه اروپا متقاضی این شغل نباشد سپس کارفرما می تواند نیروی خود را از سایر کشورها جذب کند . این شیوه استخدام تا حدی سخت و غیر ممکن به نظر می رسد و بهتر است در صورتی که دارای مهارت و یا تخصص در حرفه ای خاص هستید برای یک کارفرما و یا شرکت رزومه خود را ارسال کنید و آنها نسبت به استخدام شما اقدام نمایند .

اخذ ویزای کار لهستان از طریق تحصیل یکی دیگر از شیوه های ورود به لهستان است . در این روش فرد متقاضی در یکی از دانشگاه های این کشور مشغول به تحصیل می شود و در کنار تحصیل به کار پاره وقت مشغول می شود . انجام کار پاره وقت می تواند در کسب تجربه و افزایش مهارت اجتماعی فرد بسیار موثر باشد . پس از اتمام تحصیل فرد ویزای تحصیلی لهستان خود را به ویزای کار تبدیل کرده و پس از پنج سال کار و پزداخت مالیات می تواند تقاضای اقامت دائم نماید .

مدارک مورد نیاز ویزای کار لهستان

برای اخذ ویزای کار در کشور لهستان باید مدارک زیر را فراهم آورید :

 1. مدرک تحصیلی ترجمه شده
 2. سوابق کاری
 3. گواهی سوء پیشینه
 4. گواهی سلامت عمومی
 5. پاسپورت
 6. گواهی تامین هزینه در ماه های نخست زندگی در این کشور

شرایط اخذ ویزای کار لهستان

 1. کار در کشور لهستان نیازمند داشتن مدرک تحصیلی می باشد و برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک کارشناسی را داشته باشید و کارفرما به عنوان اسپانسر شما عمل می کند .
 2. در صورت دریافت ویزای کار در کشور لهستان میزان حقوق دریافتی باید تامین کننده تمام مخارج شما و افراد خانوادتان باشد .
 3. داشتن تجربه و مهارت در یک حرفه خاص می تواند در اخذ ویزای کار بسیار موثر باشد
 4. تسلط به زبان این کشور امری مهم و ضروری است و در صورتی که تسلط نسبی به این زبان نداشته باشید شانس اخذ ویزای کار برای شما بسیار کم خواهد بود .
 5. ساعات و حقوق دریافتی برای اتباع خارجی مانند شهروندان این کشور است و از لحاظ ساعت کار در هفته و دستمزد دیافتی تفاوتی نخواهند داشت .
 6. در صورتی که برای کارهای پژوهشی ، تحقیقاتی و یا به صورت پناهندگی وارد کشور بلژیک شوید نیازی به اخذ ویزای کار نخواهید داشت .

 

وضعیت کاری لهستان

همانطور که در بالا گفته شد اخذ ویزای کار در کشور لهستان باید تامین کننده تمام مخارج زندگی شما باشد و تمام این موارد به صورت قانونی در قرارداد ذکر شود . کشور لهستان به دلیل وجود اقتصاد ثابت و بازار کار مناسب با پیشرفت های قابل توجهی مواجه است و می تواند محل مناسبی برای کار و سرمایه گذاری به شمار رود .

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور می تواند از دیگر روش های کار در لهستان به شمار برود که دارای شرایط مشخصی است . شما با ایجاد یک شرکت خصوصی و انتقال سرمایه خود یک تجارت را شروع کرده و به کار مشغول می شوید . جهت دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به کارشناسان ما مراجعه کنید .

اخذ ویزای کار کشورهای اروپایی از جمله لهستان یکی از روش های پرتقاضا توسط مهاجرین می باشد و به همین دلیل هر کشور قوانین مشخصی را برای اعطای این ویزا در نظر گرفته است و تنها با رعایت تمام این شرایط می توان به ویزا دست یافت . بهترین شیوه برای اخذ ویزای کار لهستان ورود از طریق تحصیل است که می تواند به شیوه ای آسان و راحت امکان کار را برای فرد فراهم سازد . .   شما می توانید جهت هرگونه سوال و یا دریافت اطلاعات با ما در موسسه تماس حاصل فرمایید .

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

 1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید