هزینه مسکن در لهستان

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قیمت مسکن در ورشو، گران است. ارزان ترین شهر بزرگ در لهستان Bydgoszcz است با اجاره پایین به عنوان 1267 PLN در ماه برای یک زندگی متوسط لهستان یک مقصد جذاب برای مهاجرین است، نه تنها به دلیل هزینه های نسبتا پایین زندگی، بلکه به دلیل موقعیت عمومی مردم لهستان. در مقایسه با همسایگان اروپایی، هزینه مسکن در لهستان نسبتا کم است.

شرایط و هزینه مسکن در لهستان

زندگی در لهستان بسیار ارزان تر از سایر کشورهای اروپایی است. قیمت مقرون به صرفه مواد غذایی، اجاره و سرگرمی معمولا یکی از دلایل اصلی برای کاریابی بین الملل مردم به لهستان است. ورشو بزرگترین شهر لهستان و همچنین پایتخت این کشور است. ورشو حدود 1.7 میلیون نفر جمعیت دارد، این شهر همچنین یکی از بزرگترین شهرهای اروپای مرکزی است. به عنوان پایتخت کشور لهستان، ورشو بخش بزرگی از سرمایه گذاری خارجی می باشد، این کشور دارای اقتصاد بسیار متنوع است.

کاریابی بین الملل به لهستان

هزینه مسکن در ورشو به طور کلی بستگی به نوع مسکن، محل و دسترسی به خدمات عمده دارد. با وجود این مهاجران با کمترین قیمت اجاره در میان شهرهای اروپایی، در لهستان باید بین 20 تا 30 درصد از حقوق خود را صرف محل اقامت کنند (اگر چه بسیاری از این هزینه ها توسط کارفرمای خود پوشش داده می شود). محبوب ترین مکان های مسکونی برای مهاجران، Mokotów ،Wilanów و Konstancin است که همچنین گران ترین مناطق در ورشو هستند. یک آپارتمان سه خوابه در این مکان ها می تواند در هر ماه 5000-8000 پوند هزینه داشته باشد.

 

 

 

قیمت آپارتمان در لهستان

خانه های جداگانه و ویلاهای لهستان دارای چهار و یا بیشتر اتاق خواب می توانند هزینه ای بالغ بر 15 تا 25 هزار پوند داشته باشند. یک منطقه کاملا مسکونی، در Ursynów یک انتخاب خوب برای دوستداران طبیعت است. با این حال، تعداد محدودی از مدارس بین المللی در این منطقه وجود دارد و این یک انتخاب خوب برای افراد مجرد و خانواده هایی با فرزندان بسیار جوان است. یک آپارتمان 3 خوابه در هر یک از این مکان ها می تواند 3،000-6،000 پوند هزینه داشته باشد، در حالی که یک خانه یا ویلا جدا می تواند از 10،000 تا 1000 پوند هزینه داشته باشد.

خرید ملک در لهستان

کارشناسان باید توجه داشته باشند که برخی از صاحب خانه ها نیاز به سپرده حداقل سه ماه اجاره دارند و برخی نیز حتی شش ماه را درخواست خواهند کرد. جهت کاریابی بین الملل به لهستان افرادی که قصد دارند در این کشور بمانند، خرید ملک می تواند یک گزینه مناسب باشد، زیرا قیمت مسکن در کشور نسبت به کشورهای همسایه اش کم است. مهاجران کشورهای عضو شهروندی اتحادیه اروپا نباید هیچ مشکلی در خرید ملک در کشور این داشته باشند. به غیر از قیمت ملک، همچنین هنگام خرید ملک در لهستان، هزینه های املاک و مستغلات (2 تا 3 درصد از قیمت ملک)، مالیات بر فروش (2 درصد) و هزینه های دفتر اسناد رسمی (2 ٪ -3٪) میباشد.

کار در لهستان

بازار کار و زندگی در ورشو به طور کامل برای سرمایه گذاران باز است. ورشو اکثر پیشنهادات شغلی را برای سرمایه گذاران در بخش ثبت شرکت در لهستان متمرکز می کند. در بخش صنعت (مهندسی) و همچنین در خدمات (گردشگری، مهمان نوازی) نیز فرصت های خوبی برای سرمایه گذاری است. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که ورشو نیز بالاترین هزینه زندگی در لهستان است. با وجود داشتن کلان شهر بزرگ اروپایی، ورشا می تواند بسیار متعادل باشد.

زندگی در لهستان

کیفیت زندگی در لهستان از بسیاری از شهرهای اروپایی با ابعاد مشابه به ویژه از لحاظ جرم و جنایت است. با دو فرودگاه بین المللی و یک شبکه حمل و نقل عمومی کارآمد، به داخل ورشو و اطراف آن بسیار آسان است. با این حال، ورشو هنوز معایبی دارد. ترافیک در شهر بسیار شایع است، مگر در آخر هفته. به طور گسترده ای در ورشو انگلیسی صحبت می شود، به خصوص در میان نسل های جوان. بزرگترین جوامع مهاجران به ورشو از اوکراین، بلاروس و ویتنامی است. 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید