تحصیل پزشکی در موناکو

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

درباره ی موناکو

موناکو کشوریست واقع در نزدیکی فرانسه و به قدری کوچک است که می توان گفت تقریبا همان اندازه پارک مرکزی نیویورک یا حدود سه برابر اندازه The Mall در واشنگتن دی سی (1.95 کیلومتر مربع یا 0.75 مایل مربع) می باشد. گردشگران به واسطه آب و هوا و کازینو و شهرت پر زرق و برق آن به موناکو جذب می شوند.

اطلاعات کلی موناکو:

نام کامل: موناکو (Principauté de Monaco)

رئیس دولت: پرنس آلبرت دوم

جمعیت: 35،881 (دسامبر 2010)

ارز: یورو (یورو)

زبان رسمی: فرانسوی ایتالیایی و انگلیسی به طور گسترده ای صحبت می شود

موناکو در سال 1215 به عنوان یک مستعمره جنوا تاسیس شد.

به طور متوسط ​​فرد می تواند در عرض 56 دقیقه در سراسر کشور راه برود.

موناکو در سال 1993 عضو سازمان ملل شد

کشوریست بدون مالیات بر درآمد

این کشور فارغ از هر گونه اختلافات بین المللی است

دومین کشور توریست پذیرفته شده در سرتاسر جهان به میزان 7991.61 نفر در هر هزار نفر است

بزرگترین نیروی پلیس در جهان به ازای هر سرانه و بر اساس هر منطقه

یکی از امن ترین کشورهای جهان است

حکومت موناکو دومین کشور کوچک جهان است. کوچکترین شهر واتیکان است. کل مساحت موناکو تنها 2 کیلومتر مربع (1.24 کیلومتر مربع) است. موناکو در شمال، جنوب و غرب با دریای مدیترانه مرز دارد.

موناکو یک پادشاهی مشروطه ای است که توسط یک فرزند خانواده گریمالدی و قدیمی ترین خانه حاکم در اروپا اداره می شود. معاهده بین فرانسه و موناکو در سال 2002 به این معنی بود که خانواده گریمالدی نباید وارثان خود را ترک کنند؛ موناکو همچنان وضعیت خود را به عنوان یک کشور مستقل حفظ خواهد کرد.

مردم بومی موناکو، منگاسکو هستند. یک فرد متولد شده در یک کشور خارجی که در موناکو ساکن است، یک موناکویی است.

تحصیل در موناکو

موناکو، یک شهر مستقل دولتی در Riviera فرانسه، مقصد تعطیلات برای گردشگران است. زمستان های خفیف با درجه حرارت متوسط ​​در حدود 8 درجه سانتیگراد و تابستان های گرم (26 درجه سانتیگراد) با نسیم خنک از دریای مدیترانه باعث می شود این منطقه شهرت بالایی را از لحاظ گردشگری کسب کند.

موناکو تنها یک دانشگاه که چندین برنامه تحصیلی فارغ التحصیل و کارشناسی ارشد را در هر دو زبان انگلیسی و زبان مونازو ارائه می دهد. سیستم آموزش و پرورش، با این حال، بسیار شبیه به فرانسه است. نام این دانشگاه IUM می باشد که بیشتر رشته های مدیریتی و تجارت را ارئه می دهد.

دوره های کارشناسی ارشد انگلیسی در دسترس در IUM عبارتند از:

کارشناسی ارشد مدیریت بین المللی

کارشناسی ارشد مارکتینگ

بازاريابي بين المللي

بازاریابی دیجیتال

کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی

مدیریت بازرگانی ورزش

صلح پایدار از طریق ورزش

MBA

هزینه های تحصیل و زندگی در موناکو

میانگین هزینه های ماهانه برای یک دانش آموز می تواند در € 2،000 – € 3000 در ماه، که بخش بزرگی از آن مربوط به اجاره اجاره و مواد غذایی است. حمل و نقل عمومی ممکن است هزینه تا 40 € در هر ماه باشد.

تحصیل پزشکی در موناکو

در حال حاضر دانشگاه ین المللی موناکو گزینه ای برای افراد علاقه مند به تحصیل در رشته های پزشکی ارائه نمی کند . بنابراین اگر به دنبال ادامه تحصیل در رشته ی پزشکی می باشید به ناچار می بایست این کشور را از لیست کشور های مورد نظر برای تحصیل در این رشته حذف نمایید.

ویزای دانشجویی موناکو

قوانین ویزا برای موناکو شبیه به فرانسه و سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. ساکنان کشورهای خارج از اتحادیه اروپا و EEA که می خواهند در موناکو زندگی و تحصیل کنند، نیاز به ویزا و مجوز اقامت دارند. دانشجویان می توانند برای دریافت یک ویزای دانشجویی در نزدیکترین کنسولگری فرانسه و در هنگام ورود درخواست کارت اقامت را از مرکز پلیس درخواست کنند و اسناد لازم برای اثبات اقامت، منابع مالی، پرونده های کیفری، بیمه، مدارک تحصیلی، تولد / ازدواج را ارائه دهند.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید