ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بر اساس قوانین کاریابی بین المللی استرالیا، اشخاص غیر استرالیایی می توانند اقامت استرالیا را از طریق مهارتهای تخصصی و حرفه ای بدست آورند .مهارت کاری به تنهایی باعث دریافت اقامت نمی شود.برای اخذ اقامت استرالیا ابتدا باید امتیازات لازم توسط متقاضی اخذ شده و مدارک و مستندات تحصیلی ، شغلی و مدرک زبان انگلیسی ارائه شوند

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در شرایطی اقتصادی کشور بسیاری از افراد متخصص جامعه علاقه مند به کار در کشور های خارجی از جمله آلمان هستند اما شرایط اقتصادی و کارمزدهای سنگین شرکتهای مجاز و غیر مجاز کاریابی بین المللی در عمل رسیدن به چنین خواسته ای را یا بسیار سخت و یا محال کرده است ، به همین علت شرکت JOPFIND بر آن شده است تا با برگزاری دوره های متنوع آموزشی کاریابی خارجی قفل این مشکل را شکسته و با هزینه ای معقول و مناسب اجرای کلیه پروسه های اخذ اقامت کاری کشورهای آلمان ،استرالیا و کانادا را با برگزاری  این کارگاه های آموزشی در اختیار مخاطبان گذاشته و با همراهی کارشناسان و مشاوران دلسوز و امین شرکت در کلیه مراحل اجرایی در کنار متقاضیان باشد تا در چالشهای پیش رو ایشان را کمک و هدایت فرمایند.

 

اولین کارگاه آموزشی با عنوان "صفر تا صد اخذ اقامت کاری آلمان " روز پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400 ساعت 12 برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام به لینک زیر مراجعه فرمایید :

https://evnd.co/0EC3V

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

بسیاری از افراد در دنیای امروز به فکر خلق موقعیتهای جدید و کار در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته جهان می باشند تا حتی از این طریق بتوانند حق شهروندی این کشورها را بدست آورند.کشور آلمان ،یکی از کشورهایی است که برای کاریابی و زندگی افراد گوناگون بخصوص کشورهای جهان سوم جذابیت بالایی دارد اما چرا؟ ما در این مقاله به بررسی چرایی این موضوع خواهیم پرداخت .

کشور آلمان اولین اقتصاد اتحادیه اروپا و در بین 10 کشور برتر جهان از لحاظ صنعتی و اقتصادی قرار دارد و با توجه به رشد لحظه به لحظه اقتصادی و صنعت این کشور فرصتهای شغلی متنوعی در حال ایجاد و تکثیر است بنابراین نیاز به نیروی کار مهاجر در این کشور روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و نسل جوان آلمان علاقه مند به کاریابی بین الملل به کشورهای آمریکای شمالی یعنی کانادا و آمریکا هستند و این امر توجه به جذب نیروی کار مهاجر متخصص را در کانون توجهات قرار داده که این مبحث در آلمان مخالفان و موافقان فراوانی دارد.

افرادی که قصد کاریابی بین الملل کاری به آلمان را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که گروه های شغلی مانند : گروه سلامت ( پزشکی ، پرستاری ، پیراپزشکی ) و گروه فنی مهندسی از گروه های پیشتاز و مورد نیاز آلمان می باشند به طوریکه اگر شما مدارک فنی و حرفه ای ، کارذانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در هر یک از گروه های فوق الذکر داشته باشید بر اساس نوع مدرک تحصیلی و سابقه کار می توانید برای کار در آلمان اقدام نمایید البته نباید فراموش کرد که یادگیری زبان آلمانی تا سطح B2 و ارزشیابی مدارک تحصیلی از چالشهای مهم این بخش خواهند بود .

چنانچه قصد اخذ اقامت کاری و کاریابی بین الملل به کشور آلمان را دارید ، در سایت ثبت نام کرده و منظر تماس مشاورین JOPFIND  باشید.

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

دنیای امروز دنیای شگفتیهاست چرا که در هر بخشی از زندگی بشر امروزی تحولات شگرفی به لطف تکنولوژیهای نو ایجاد شده است . یکی از این قسمتها آموزش کودکان در حوزه های مختلف بخصوص حوزه زبانهای خارجی مانند زبان انگلیسی و فرانسه می باشد که به صورت چشمگیری دچار تحول و پیشرفت شده است که در این مقاله سعی خواهیم کرد نگاهی گذرا به این تحولات داشته باشیم .

بازی  ابزاری استرتژیک در حوژه آموزش زبان کودکان

در دنیای امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست که بازی کردن یکی از اساسی ترین و مهم ترین ابزار رشد فکری و روانی کودکان می باشد و همین ابزار مهم در آموزش تحصیلی کودکان به عنوان یکی از اصول  استراتژیک مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد به نحوی که در مدارس کشورهای توسعه یافته مانند انگلستان ، فرانسه ، آمریکا ، ژاپن و ... بسیاری از سیستمهای آموزش دبستانی همراه با بازی ها و سرگرمیهای خاص و مرتیط با اهداف درسی طراحی شده اند و قطعا آموزش زبانهای خارجی  کودکان ( KIDS ) نیز از این قاعده مستثنی نیست .

با نگرشی که در بالا به آن اشاره شد شرکت JOPFIND  پس از ارتباط با نهادهای مرتبط طراح چنین سیستمهای آموزشی مانند سفارت فرانسه ( بخش فرهنگی سفارت فرانسه ) و اخذ مدرک رسمی آموزش زبان فرانسه به کودکان 7 تا 15 ساله و همچنین ارتباط با نهادهای آموزشی کشور انگلستان و اخذ استانداردهای روز آموزشی علیرغم تحریمها ، شیوه های نوین آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه از طریق بازی و سرگرمی را در کشور بومی سازی نموده است و با مدارس برتر کشور در حال همکاری می باشد.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و فرانسه کودکان 

با توجه به همه گیری ویروس کرونا ، آموزش های آنلاین بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده اند و دانش آموزان بسیاری در شرایط کنونی آموزشهای درسی خود را در سراسر نقط کره زمین به صورت آنلاین دریافت می نمایند. جدا از اهمیت آموزشهای آنلاین در دوران همه گیری کرونا ، سیستمهای آموزشی آنلاین تاثیر بسزایی در درک و فهم مطالب جدید کودکان به عنوان یک ابزار کمکی موثر دارند. با این دید شرکت JOPFIND  با بهره مندی از سیستمهای نوین آموزشی فناوری اطلاعات و به کارگیری اساتید مجرب در حوزه آموزش زبانهای انگلیسی و فرانسه کودکان خدمات بی نظیری را به خانواده های ایرانی ارائه می کند.

 

 

 

 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با پدید آمدن پاندمی کرونا در سراسر جهان ، دنیای مجازی نقش پررنگ تری در زندگی بشر امروزی پیدا کرذه است و این نقش پررنگ در آموزش آنلاین مجازی نیز به خوبی مشاهده می شود به طوریکه رفتن به کلاس حضوری شاید اهمیت گدشته را نداشته باشد .

با توجه به آنچه که در بالا ذکر شد دپارتمان آموزش زبانهای خارجی JOPFIND  اقدام به انجام مطالعات راهبردی در حوزه آموزشهای آنلاین نمود و با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا حالا این شرکت قادر است تا خدمات آنلاین خویش را بهترین کیفیت ممکن ارائه نماید اما وجه تمایز خدمات آموزش آنلاین JOPFIND  با سایر موسسات در چیست :

1. دپارتمان زبانهای خارجه JOPFIND  از اساتید Native  و با تجربه بهره مند است.

2. پکیجهای آموزش آنلاین زبان برای تمامی گروه های سنی یعنی حردسالان ، نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان به صورت ویژه طراحی شده است .

3.استفاده از انواع تکنولوژیهای روز در حوزه آموزش مجازی از دیگر گامهای مهم شرکت می باشد.

4.ارتباط با نهادهای آموزشی بین المللی از جمله سفارت فرانسه و دانشگاه ها و مدارس انگلیسی زبان باعث رشد کیفی آموزشهای آنلاین شده است .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شاید از خود پرسیده باشید که چرا باید در آزمون IELTS شرکت کنم ؟ و یا چرا زبان را در کشور هدف فرا نگیرم؟ و راهی هست که در آزمون IELTS شرکت نکنم ؟ 

اگر شما هم چنین سوالاتی را از خود می پرسید پس قطعا به درک اهمیت مدرک IELTS نرسیده اید و سوال اشتباهی را از خود می پرسید.اما آیا واقعا بدون ارتباط موثر با مردم و جامعه کشور هدف می توان به راحتی زندگی کرد به ویژه در کشورهای انگلیسی زبان که در اینجا مقصود ما هستند . به نظر می رسد که  پاسخ به این سوال خیر خواهد بود و IELTS دقیقا این نیاز ارتباطی را درک کرده و به همین علت به وجود آمده است .
 
با فراگیری مهارتهای  IELTS است که خواهید توانست ارتباط قوی و موثر را در کشور مقصد به دست آورید و نیازهای معمول حرفه ای و غیر حرفه ای خود را رفع نمایید. آنچه که به خوبی با بررسی سوالات IELTS به دست خواهد آمد ، تمرکز ویژه این آزمون بر مهارت و سرعت عمل فردی و درک تاثیر زمان در پاسخگویی به سوالات و تلفیق آن با دانش زبان انگلیسی فرد می باشد به گونه ای که متقاضی به خوبی بتواند نیازهای زندگی روز مره خویش را با همین سرعت عمل و مهرت به دست آمده در زندگی روزمره رفع و رجوع نماید.
 
یبایید با یک مثال اهمیت آموختن مهارتهای IELTS  را بررسی نماییم .فرض کنید شما در کشور سردی مانند کانادا در حال زندگی هستید و در زمستان برف سنگینی باریده و خیابان یا کوچه شما توسط شهرداری پاکسازی نشده است و حالا شما می خواهید نامه ای به شهرداری نوشته و تقاضای رسیدگی به این موضوع را مطرح کنید ، آیا دانش اندک زبان و یا حتی بالاتر از آن به شما کمک خواهد کرد قطعا پاسخ به این سوال منفی خواهد بود و شما نیاز به کمک فرد دیگری خواهید داشت اما اگر مهارتهای لازم در IELTS را فرا گرفته باشید ، خواهید توانست بدون کمک دیگری نیاز خویش را مرتفع سازید و این دقیقا همان فلسفه شکل گیری آزمون IELTS l می باشد. 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

آزمون IELTS به عنوان یک آزمون مهارت محور برای افرادی که قصد کاریابی بین الملل و یا تحصیل دارند طراحی شده است و در دو مدل IELTS GENERAL و IELTS ACADEMIC زیر نظر BRITISH COUNCIL و IDP برگزار می گردد.

آزمون IELTS GENERAL برای متقاضیانی که قصد کاریابی بین الملل به کشورهای انگلیسی زبان را دارند طراحی شده است و فرد متقاضی عملا با گرفتن نمره لازم کشور مورد زبان توان درک مطلب ، مکالمه و خواندن و نوشتن را جهت رفع نیازهای خود در کشور انگلیسی زبان مقصد خواهد داشت.

 
آزمون IELTS ACADEMIC برای متقاضانی که قصد تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان را دارند طراحی شده است و متقاضی علاوه بر رفع نیازهای روزمره خود در کشور هدف می تواند در دانشگاه مطالب درسی را به خوبی بخواند ، در ک نماید و به خوبی در حوزه دروس تخصص صحبت کند و بنویسد .
 
با توجه به آنچه در بالا اشاره شد یادگیری مهارتهای آزمون IELTS و موفقیت در آزمون آیلتس  توان رقابت لازم جهت زندگی روزمره و تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان را به داوطلبان خواهد داد. 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

یکی از مهمترین دغدغه های امروزی افرادی که قصد کار در خارج از کشور ، کاریابی بین الملل و اخذ اقامت کشورهای خارجی و تحصیل در سایر نقاط دنیا به خصوص کشورهای انگلیسی زبان را دارند بحث مرتبط به آزمونهای بین المللی زبان از جمله آزمون زبان انگلیسی IELTS می باشد با توجه به اهمیت این موضوع شرکت پارسیان پارس به دلیل اپیدمی کرونا و با همکاری اساتید NATIVE و با تجربه اقدام به برگزاری دوره های آنلاین IELTS نموده است.

نکته مهم در مورد آموزش IELTS درک نقش مهارت در این آزمون می باشد بطوریکه دو بال پرواز آزمون IELTS کسب مهارتهای SPEAKING,READING,WRITING , LISTENING به همراه دانش زبان انگلیسی در سطح

upper intermediate است.

پکیجهای IELTS شرکت پارسیان پارس به گونه ای طراحی شده اند که هر فرد قبل از آغاز آموزش مورد مشاوره حرفه ای و سفارشی قرار می گیرد تا پکیج آموزش IELTS به صورت کاملا خاص برای فرد متقاضی طراحی گردد. 

آزمون شهروندی آلمان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آیا من میتوانم تابعیت آلمان را دریافت کنم؟

برای دریافت تابعیت، باید شرایط زیر را داشته باشید

  •  اقامت حداقل هشت سال است به طور قانونی در آلمان
  • مدرک زبان حداقل B1 یا بالاتر آلمانی
  • امتحان شهروندی (Einbürgerungstest) 
  • نداشتن سو سابقه ی جدی
  • پذیرش کتبی و شفاهی قانون اساسی آلمان
  • داشتن تنها یک همسر
  • داشتن مدارک شناسایی از کشور خود که هویت شما را ثابت کند.

از شرایط قانونی گرفتن تابعیت آلمان یا همان شهروندی آلمان شرکت در آزمون شهروندی آلمان (Einbürgerungstest) است  ، این آزمون در 30 سوال برگزار می شود و در مورد آشنایی شما با موراد مدنی اقتصادی و برخی قوانین آلمان است. با داشتن تابعیت آلمان می توانید از مزایای داشتن حق رای، آزادی رفت و آمد و اجازه ی اقامت و کارکردن در هر کشور اروپایی برخوردار شوید. در مورد این آزمون بیشتر بدانید » 

مهاجرت به آلمان

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

ما در این مقاله قصد داریم در مورد روش های قانونی کاریابی بین الملل به کشور آلمان به شما اطلاعات جامع و کاملی ارائه بدهیم آلمان به خاطر اقتصاد پایداری که دارد و سیستم آموزشی و تحصیلی مدرن همیشه یکی از کشور های مورد علاقه ایرانیان برای کاریابی بین الملل بوده است ، به این منظور برای اینکه شما به کشور آلمان کاریابی بین الملل کنید بهتر است با قوانین و مقررات آن آشنا شوید 

موسسه مهاجرتی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

موسسه مجاز کاریابی بین المللی jopfind مجموعه از خدمات کاریابی بین المللی را در اختیار شما می گذارد که با استفاده از آنها شما می توانید به صورت قانونی و بدون مشکل اقامت خود را در کشور های مختلف از جمله اقامت اروپا : شامل اقامت آلمان ، اقامت دانمارک و سایر کشور های اروپا اقامت کانادا و اقامت استرالیا را دریافت نماید  در این مقاله به سوالات متداولی که برای دریافت خدمات از موسسه مجاز کاریابی بین المللی JOPFIND به وجود می آید پاسخ میدهیم

تماس باما

آدرس :

تهران، بلوار نلسون ماندلا، کوچه کاج آبادی، پلاک77

تلفن :


021-26232127

فکس :


021-26232127