بهترین سرمایه گذاری در لهستان

1 1 1 1 1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با توجه به رتبه بندی، بانک جهانی پیش بینی می کند که علیرغم مشکلات منطقه ای Brexit و بحران پناهندگان در اروپا،

اقتصاد لهستان در شرایط خوبی قرار دارد. علاوه بر این، اقتصاد تجارت لهستان به آلمان نزدیک است. بهترین سرمایه گذاری در لهستان در بخش کارخانه های مونتاژ خودرو است.

شرایط بهترین سرمایه گذاری در لهستان

دولت لهستان از بخش هوافضا و همچنین صنایع الکترونیک و انرژی حمایت می کند که معتقدند این بخش ها فرصت های بیشتری را برای توسعه فراهم می کند. 92 درصد از سرمایه گذاران خارجی کاریابی بین الملل به لهستان را انتخاب می کنند. لهستان موقعیت مناسبی برای سرمایه گذاری شرکت های خارجی است که پیشرفت های تکنولوژیکی و ایجاد شغل برای کارکنان با کارآموزی بالا در لهستان را تشویق می کنند. لهستان یکی از جذاب ترین مکان های سرمایه گذاری خارجی است.

اقتصاد در لهستان

گزارش های بین المللی نشان می دهد ثبات اقتصاد لهستان، سرمایه انسانی تحصیل کرده و صالح و یک بازار بزرگ داخلی است که در زمان بحران اقتصادی جهانی، لهستان موقعیت خود را نه تنها در منطقه اروپای مرکزی و شرقی بلکه در سرتاسر قاره نیز تقویت کرده است.

 

سرمایه گذاران خارجی تمایل دارند سرمایه خود را در لهستان به عنوان یک پناهگاه امن در زمان بی ثباتی اقتصادی سرمایه گذاری کنند. بازار مصرف 38 میلیون نفری لهستان یکی از بزرگترین بازارهای اروپا است. موقعیت مطلوب لهستان در مرکز اروپا، جایی که مسیرهای ارتباطی اصلی به هم وصل می شود، امکان صادرات کالاها به تمام کشورهای اروپایی را فراهم می آورد و از این طریق به بیش از 500 میلیون مشتری می رسد.

شرکای تجاری در لهستان

شرکای تجاری عمده لهستان در میان آلمان، روسیه، چین، فرانسه، انگلیس، ایتالیا، مجارستان، اوکراین و اسپانیا هستند. کارشناسان، مهندسان، متخصصین و دانشمندان لهستانی تحصیل کرده، کارمندانی هستند که به دنبال استخدام در شرکت های فناوری اطلاعات، مراکز تحقیق و توسعه و موسسات علمی هستند. هر سال تعداد فارغ التحصیلان دانشگاه های لهستان، از جمله دانشکده های مفید در صنایع پیشرفته، افزایش می یابد. توسعه پايدار کشور با پايه هاي اقتصادي جامع آن ارتباط دارد. بحران اقتصادی جهانی به لهستان آسیب رسانده است، که تنها کشور در اروپا است که از رکود اجتناب کرده و علاوه بر آن در بالاترین میزان در قاره توسعه یافته است.

سرمایه گذاری کارآفرینان خارجی در لهستان

ارزیابی محیط سرمایه گذاری برای کارآفرینان خارجی هر سال بهتر می شود. تمام عوامل همراه با ایمنی و ثبات بین المللی کشور که توسط عضویت لهستان در ناتو و شهروندی اتحادیه اروپا تضمین شده است، لهستان را یک شریک تجاری قابل اعتماد و مهم برای سرمایه گذاران خارجی می داند. در میان مهم ترین چالش هایی که باید در آینده با کشور مواجه شود، مسائل مربوط به پذیرش واحد پولی یورو و تمام معیارهای مورد نیاز کشور برای ورود به منطقه یورو وجود دارد. نگرانی های جهانی، اغلب لهستان را به عنوان مقصد سرمایه گذاری در اروپا انتخاب می کنند. با توجه به رتبه بندی بلومبرگ 2013، لهستان بهترین کشور CEE برای کسب و کار است.

تجارت در لهستان

در گزارش اطلاعات فدرال، ثبت شرکت در لهستان به عنوان بهترین مکان برای تولید پروژه ها، جایگاه سوم را در سرتاسر جهان، پشت سر چین و ایالات متحده آمریکا به دست آورده. براساس گزارش جذابیت اروپا که توسط ارنست و یانگ تهیه شده است، در سه سال آینده، لهستان دومین کشور اروپایی (پس از آلمان) برای سرمایه گذاری خواهد بود. گزارش بانک جهانی انجام کسب و کار نشان می دهد که لهستان در سال گذشته بهبودی جهانی داشته است. این امر سهولت انجام تجارت را از طریق چهار اصلاحات نهادی یا نظارتی افزایش داده و آسانتر نمودن مالکیت، پرداخت مالیات، اجرای قراردادها و حل و فصل عدم پرداخت بدهی را آسان کرده است.

کارآفرینان خارجی در لهستان

ارزیابی محیط سرمایه گذاری برای کارآفرینان خارجی هر سال بهتر می شود. زندگی در لهستان دارای یک کشور با تعدادی از فرصت های گردشگری و ورزش است. تنوع چشم انداز و ثروت طبیعی همراه با طیف وسیعی از فرم های تفریحی از جمله ورزش های دریایی از طریق دریاچه ، اسکی و کوه نوردی، گردشگران را از سراسر جهان جذب می کند. فرصت های گردشگری تفریحی به طور موثر می تواند با عناصر میراث و تاریخ فرهنگی غنی لهستان تکمیل شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید