سرمایه گذاری در فنلاند

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرمایه گذاری در فنلاند ۲۰۱۸ یکی از راههای کاریابی بین الملل به فنلاند 2018 پس از گرفتن وکیل کاریابی بین الملل میباشد که در این

مقاله بصورت اختصاصی به بررسی شرایط سرمایه گذاری در فنلاند و ثبت شرکت در فنلاند میپردازیم ، اخذ اقامت فنلاند از طریق  سرمایه گذاری در فنلاند چگونه است ؟ آیا شرایط سرمایه گذاری در فنلاند را می دانید ؟ اقدامات برای سرمایه گذاری در فنلاند چه می باشد ؟ قوانین سرمایه گذاری در فنلاند را نمی دانید ؟ مراحل سرمایه گذاری در فنلاند را بررسی نکرده اید ؟ مدت زمان لازم برای سرمایه گذاری در فنلاند تا وصول نتایج چه مدت است ؟تا چه حد می شود به سرمایه گذاری در فنلاند اعتماد داشت ؟ راه های اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در فنلاند را نمی دانید ؟ ما در این مقاله بر آن هستیم تا اطلاعات کافی در باب کاریابی بین الملل به فنلاند ، شرایط سرمایه گذاری در فنلاند ، اقدامات برای سرمایه گذاری در فنلاند ، قوانین سرمایه گذاری در فنلاندو … را خدمتتان ارائه نماییم 

مراحل ثبت یک سرمایه گذاری در کسب و کار فنلاند :

در مرحله نخست فرد باید نامی را برای شرکت خود انتخاب نماید . شما برای کسب یک شرایط حقوقی منحصر به فرد می بایست یک نام برای کسب و کار خود انتخاب نمایید . ثبت یک نام تجاری که باید  توسط اداره ثبت فنلاندی انجام پذیرد از مراحل الزامی می باشد .

در مرحله بعدی می بایست یک حساب منحصر به فرد در کسب و کار در یک بانک انتخابی مفتوح نمایید . این شرکت نیاز به یک حساب بانکی برای پرداخت سرمایه به سهام، پردازش پرداخت و حسابداری دارد .

معرفی سرمایه گذاری خود به مراجع ذی ربط و اعلان رسمی آن توسط آگهی

در این مرحله شما می بایست سرمایه گذاری خود را ایجاد و به ثبت برسانید این امر باید توسط آگهی به ثبت رسیده توسط نام تجاری شما انجام پذیرد و در ادارات مختلف مالیات کشور فنلاند ثبت گردد . این امر به راحتی توسط فرم واحد که به نام فرم Y   نیز معروف است انجام می پذیرد .

استفاده از ابزار های آنلاین سرمایه گذاری در مرحله چهارم قرار می گیرد . شما می توانید یک سرمایه گذاری محدود از طریق سیستم آنلاین به راه بیندازید و یا از گزینه My Enterprise Finland برای شروع یک سرمایه گذاری کاری بهره جویید .  سرویس My Enterprise فنلاند به شما اجازه می دهد تا به مقداری از خدمات مفید دسترسی پیدا کنید . این سرویس های آنلاین نیاز به ورود با سیستم با اعتبار های بانکی آنلاین شما را دارند .

ابزار های سرویس آنلاین :

شما از این راه می توانید یک سرمایه گذاری کوچک و محدود داشته باشید که از طریق سرویس آنلاین BIS ( ytj.fi ) از آن استفاده نمایید . شما نیز می توانید یک محیط کار در سرمایه گذاری خود از طریق My Enterprise Finland ایجاد نمایید . سرویس My Enterprise Finland به شما این امکان را می دهد تا به مقداری از خدمات مفید دسترسی پیدا کنید . این سرویس های آنلاین نیاز به ورود به  سیستم با اعتبار های بانکی آنلاین شما را دارند .

انواع سرمایه گذاری در فنلاند :

در فنلاند ، سرمایه گذاری های خارجی بیشتر از طریق شرکت های خصوصی یا شرکت های سهامی عام و یا از طریق یک شعبه کسب و کار فنلاند  فعالیت می کنند . سرمایه گذاری نیز می تواند از طریق مشارکت یا همکاری های عمومی یا محدود انجام شود . یک سازمان داخلی یا سازمان خارجی همچنین می تواند شاخه ای را در فنلاند نیز ایجاد کند .

راه اندازی یک سرمایه گذاری خرد و محدود :

یک سرمایه گذاری خرد می تواند توسط یک یا چند شخص یا اشخاص حقوقی (  موسسین ) ایجاد شود . حداقل یکی از بنیان گذاران باید دائما در فنلاند ساکن باشد و اگر بنیان گذار یک شخص حقوقی باشد ، محل اقامت خود را در منطقه اقتصادی اروپا – مگر اینکه اداره ملی اختراعات و ثبت اختراع ملی وی را از این قانون معاف کند . بنابراین ملیت بنیان گذار بی اهمیت است . یک فرد حقوقی در ناحیه اقتصادی اروپا زمانی که تحت قوانین یک کشور متعلق به منطقه اقتصادی اروپا است و زمانی که اداره ثبت ، اداره مرکزی یا دفتر مرکزی آن در یک ایالت متعلق به منطقه اقتصادی اروپا می باشد .کسی که به طور قانونی بی کفایت یا ورشکست می شود ممکن است به عنوان بنیان گذار شناخته نشود .

اگر مجوز لازم باشد ، درخواست باید به هیئت اختراعات و ثبت اختراعات ملی در فنلاند یا سوئدی ارسال شود . هزینه درخواست (EUR 120) برای هر صدور مجوز پرداخت باید  شود . یک سرمایه گذار خصوصی بایدحداقل ۲۵۰۰ یورو سهام داشته و یک شرکت سهامی عام نیاز به ۸۰،۰۰۰ یورو داشته باشد . سرمایه شرکت باید به طور کامل به حساب سرمایه گذار  پرداخت شود تا شرکت که   توسط هیئت اختراعات و ثبت ملی اداره می شود، ثیت شود . سرمایه گذاری جدید ، می بایست اساس نامه را با ثبت نام تجاری با استفاده از فرم اطلاع رسانی شروع کنند. این فرم همچنین می تواند برای ثبت نام در اداره مالیات، ثبت مالیات بر ارزش افزوده، ثبت نام به عنوان کارفرما و ثبت نام در ثبت قبض مالیات استفاده شود .

ایجاد یک شعبه برای سرمایه گذار خارجی :

یک شعبه به بخشی از یک سازمان خارجی یا بنگاه خارجی می پردازد که فعالیت تجاری مداوم و یا فعالیت های حرفه ای در فنلاند را از محل دائمی کسب و کار در فنلاند به نام و از طرف یک سازمان داخلی یا سازمان خارجی انجام می دهد . نام تجاری شعبه ای از یک سرمایه گذار خارجی که در فنلاند تاسیس شده است می باشد . هزینه درخواست برای شعبه ای از یک سرمایه گذار خارجی معادل ۳۸۰ یورو است. اگر سرمایه گذار باز کردن شعبه از یک کشور خارج از منطقه اقتصادی اروپا (EEA)  باشد ، آنها همچنین باید مجوز از هیئت اختراعات و ثبت اختراع و ثبت ملی برای استقرار  شاخه را لازم می باشند که هزینه این مجوز ۱۲۰ یورو است .

خرید یک کسب و کار در فنلاند :

افراد غیر بومی می توانند یک شرکت فنلاندی ، سرمایه گذاری تجاری و یا شرکای انتخابی خود را در یک شرکت داشته باشند . این بازار هدف حتی امکان دارد یک شرکت غیر دولتی و خصوصی باشد ،  سهام در یک مشارکت عمومی یا محدود ، کل سهام یک شرکت با مسئولیت محدود و  یا اکثریت سهام یک شرکت باشد . با پرداخت سهم مشارکت می توانید عضو یک تعاونی فعال شوید . تمام سرمایه گذاری های شرکتی در بخش کالا های دفاعی و دوجانبه مورد تایید مقامات دولتی باید قرار بگیرند و سپس با تأیید بر اساس یک درخواست ،  تایید نهایی را اخذ نماید. در بخش مدنی ، شرکت های فنلاندی برای حفظ وظایف حیاتی در داخل جامعه حیاتی می باشند و شرکت های خریداری شده  نیز مورد تایید باید قرار بگیرند .

معامله های تعدیل شده در فنلاند :

همچنین فعالیت های تجاری ای در فنلاند وجود دارد که مجوز در بطن خود دارند . این شامل خدمات مربوط به مواد الکلی ، جمع آوری  و نگهبان امنیتی است . فعالیت های تجاری نیز وجود دارد که نیازمند تعهد ثبت در یک اداره ثبت است که توسط مقامات نگهداری انجام می شود . این تعهد ثبت شامل فعالیت هایی مانند خدمات آژانس های مسافرتی ، آژانس های املاک و آژانس های اجاره مسکن می باشد . یک سرمایه گذار که این تعهد ثبت را ارائه می دهد باید شرایط لازم برای اخذ تعهد ثبت در قانون را داشته باشد . فعالیت های تجاری نیز وجود دارد که مقامات باید از ابتدای فعالیت،  مطلع آن باشند . طبق قانون ، محدودیت ها و تعهدات نیز ممکن است بر فعالیت های تجاری اعمال شود که برای آن از قبل اطلاع رسانی لازم می باشد . در بیشتر موارد ، یک سرمایه گذار می تواند عملیات خود را قبل از اینکه مقامات اطلاع رسانی را در نظر بگیرند ، امکان شروع به فعالیت را دارد 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید