بورس تحصیلی در امارات

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

کاریابی بین الملل تحصیلی به امارات یکی از راههایی است که افراد بسیاری برای کاریابی بین الملل خود انتخاب می نمایند زیرا با کاریابی بین الملل

تحصیلی به امارات می توانند از شرایط تحصیل مناسب برخوردار شوند و در بهترین دانشگاههای امارات به تحصیل بپردازند همچنین در حین تحصیل می توانند از بورس تحصیلی در امارات استفاده نمایند و هزینه های تحصیل خود را به حداقل برسانند. نکته بسیار مهمی که در مورد کاریابی بین الملل تحصیلی به امارات وجود دارد این است که دانشجویان می توانند پس از تحصیل در امارات به سایر کشورهای دیگر برای تحصیل کاریابی بین الملل نمایند. همه ساله افراد بسیاری قصد کاریابی بین الملل به امارات را دارند که می توانند با کاریابی بین الملل تحصیلی به امارات و همچنین اخذ بورس تحصیلی در امارات شرایط تحصیل و زندگی مناسبی را برای خود فراهم نمایند. 

تحصیل در امارات می تواند یکی از بهترین موقعیت ها را برای افراد فراهم نماید. افراد متقاضی می توانند با کاریابی بین الملل تحصیلی به امارات در بهترین دانشگاههای امارات به تحصیل بپردازند و از بورس تحصیلی در امارات بهره مند شوند و هزینه های تحصیل و زندگی خود را نیز به حداقل برسانند همچنین این امکان را دارند که پس از تحصیل در امارات به بهترین کشورهای اروپایی و یا دیگر کشورها کاریابی بین الملل نمایند. در اینجا بهتر است بدانید که امارات یکی از بهترین نظام های آموزشی را دارا می باشد و دلیل آن این است که بهترین دانشگاهها از سرتاسر دنیا در امارات وجود دارند و افراد می توانند به تحصیل در این دانشگاهها بپردازند. همچنین دانشجویان در حین تحصیل در امارات می توانند به صورت پارت تایم به کار نیز مشغول شوند و از این طریق هزینه های خود را نیز تامین نمایند.

تحصیل در امارات

همانطور که می دانید امارات از شرایط تحصیل بسیار مناسبی برخوردار است و افراد می توانند در هر ۳ مقطع به تحصیل بپردازند و از بورس تحصیلی در امارات استفاده نمایند. تحصیل در مقطع لیسانس در حدود ۴ سال، تحصیل در مقطع فوق لیسانس در حدود ۲ سال و همچنین تحصیل در مقطع دکترا در حدود ۳ تا ۵ سال زمان می برد تا افراد بتوانند مدارک خود را اخذ نمایند.

شرایط دریافت بورس تحصیلی در امارات:

اگر قصد تحصیل در امارات را دارید و همچنین قصد اخذ بورس تحصیلی در امارات را دارید بهتر است بدانید که اخذ بورس تحصیلی در امارات در مقطع فوق لیسانس و دکترا امکان پذیر است و دانشجویان باید شرایطی را برای اخذ بورس تحصیلی در امارات دارا باشند که این شرایط به شرح زیر است

شرایط اخذ بورس تحصیلی در امارات در مقطع فوق لیسانس

۱: دارا بودن مدرک لیسانس ( مهندسی، علوم و فناوری اطلاعات)
۲: دارا بودن حداقل GPA=3  یا دارا بودن معادل آن
۳: دارا بودن مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ یا تافل ۹۱

شرایط اخذ بورس تحصیلی در امارات در مقطع دکترا

۱: دارا بودن حداقل GPA=3.2 یا دارا بودن معادل آن
۲: دارا بودن مدرک فوق لیسانس مرتبط
۳: داشتن مدرک زبان آیلتس ۶٫۵ یا تافل ۹۱
۴: مشخص نمودن هدف تحصیلی فرد متقاضی.
در اینجا بهتر است بدانید که با اخذ بورس تحصیلی در امارات می توانید بسیاری از موارد را تحت پوشش قرار دهید.

مواردی که با اخذ بورس تحصیلی در امارات پوشش داده خواهند شد عبارتند از

۱: پرداخت کامل شهریه تحصیلی
۲: تهیه تمامی کتب درسی دانشجو
۳: پرداخت هزینه خوابگاه
۴: پرداخت هزینه آزمون های GRE و تافل در صورت نیاز به آزمون
۵: پرداخت هزینه های زندگی
۶: پرداخت بیمه درمانی فرد دانشجو
۷: تهیه بلیط هواپیما برای رفت و آمد دانشجو به مقصد خود

مدارک مورد نیاز برای تحصیل در امارات و دریافت بورس تحصیلی در امارات

مدارکی که برای تحصیل در امارات مورد نیاز می باشد با توجه به رشته تحصیلی فرد متقاضی و همچنین نوع دانشگاه و مقطع تحصیلی فرد دانشجو متفاوت می باشد اما می توان مدارک مورد نیاز برای تحصیل در امارات را به صورت کلی به شرح زیر دانست:
۱: اصل پاسپورت فرد متقاضی تحصیل در امارات به همراه کپی آن
۲: دو قطعه عکس از شخص متقاضی تحصیل در امارات
۳: مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی فرد متقاضی به همراه ریز نمرات آنها
۴: نامه تمکن مالی فرد متقاضی تحصیل در امارات
۵: اخذ ویزای دانشجویی فرد متقاضی تحصیل در امارات
نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که تمامی مدارک شخص متقاضی تحصیل در امارات و همچنین اخذ بورس تحصیلی در امارات باید به زبانی که مورد نیاز دانشگاه می باشد ترجمه شود و سپس به دانشگاه و سفارت مورد نظر تحویل داده شود.

هزینه تحصیل در امارات

در رابطه با هزینه تحصیل در امارات بهتر است اینگونه بیان نماییم که با توجه به اینکه در امارات دانشگاههای متفاوتی از سر تا سر دنیا وجود دارد هزینه تحصیل نیز با توجه به نوع دانشگاه و مقطع تحصیلی نیز متفاوت است اما بهتر است بدانید که امارات یکی از کشورهایی است که از هزینه تحصیل بالایی برخوردار است که دانشجویان با اخذ بورس تحصیلی در امارات می توانند این هزینه ها را به حداقل برسانند. میانگین هزینه تحصیل در امارات در حدود سالی ۱۰۰۰۰ تا ۱۵۰۰۰ دلار می باشد که این مبلغ با توجه به نوع دانشگاه و همچنین مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی فرد متقاضی می تواند متفاوت باشد.
در نهایت بهتر است بدانید که اگر در اندیشه کاریابی بین الملل به امارات هستید می توانید از طریق کاریابی بین الملل تحصیلی به امارات که یکی از بهترین راهها برای کاریابی بین الملل می باشد استفاده نمایید همچنین با توجه به اینکه هزینه تحصیل در امارات بسیار بالا می باشد می توانید از بورس تحصیلی در امارات بهره مند شوید و هزینه های خود را نیز به حداقل برسانید اما بهتر است بدانید که دریافت بورس تحصیلی در امارات به سادگی امکان پذیر نخواهد بود و فرد متقاضی باید شرایطی را دارا باشد تا بتواند از بورس تحصیلی در امارات بهره مند شوید که در این مقاله به آن پرداخته شد. همچنین برای کاریابی بین الملل به امارات می توانید از روش های دیگر کاریابی بین الملل مانند کاریابی بین الملل کاری به امارات و یا سرمایه گذاری و ثبت شرکت در امارات بهره مند شوید و از یکی از این راهها به اقامت و تابعیت امارات دست یابید.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید