شرایط کاریابی بین الملل به موناکو

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرایط کاریابی بین الملل به موناکو را به جهت پاسخ به سوال برخی از متقاضیان محترم در این مقاله به نگارش درآورده ایم ،

درباره ی موناکو اولین چیزی که به ذهن میرسد ، کشوری بسیار لوکس و گران با قایق ها و کشتی های مسافرتی لوکس و هواپیماهای شخصی و فروشگاههایی بسیار زیبا و لوکس که چشمان هر بیننده ای را خیره میکند ، با توجه به شرایط کاریابی بین الملل به موناکو تعداد متقاضیانی که قصد دارند به کشور موناکو  سفر کنند زیاد نیست . این کشور بسیار گران می باشد و فقط افراد بسیار متمول و سرمایه داران بزرگ میتوانند در این کشور زندگی کنند و لذا میتوان گفت که شرایط کاریابی بین الملل به موناکو برای هر شخصی مناسب نیست و اشخاص باید شرایط کاریابی بین الملل به موناکو را داشته باشند تا بتوانند در این راه موفق شوند . قصد داریم در این مقاله اطلاعات جامع و کاملی را درباره شرایط کاریابی بین الملل به موناکو به شما متقاضی گرامی ارائه دهیم . کلیه اطلاعات درباره شرایط کاریابی بین الملل به موناکو ، تحصیل در موناکو ٬ اقامت در موناکو ٬ کار در موناکو و هزینه های زندگی در موناکو را در این مقاله به شما شرح می دهیم

موناکو  در اروپای غربی واقع شده است . موناکو  در نزدیکی ایتالیا می باشد . جمعیت این شهر حدود ۳۸.۰۰۰ الی ۴۰.۰۰۰می باشد . موناکو  دومین کشور کوچک و پرجمعیت جهان بعد از واتیکان می باشد . موناکو  اب و هوای گرم مدیترانه ای دارد که تحت تاثیر اب و هوای نیمه گرمسیر مرطوب قراردارد . این کشور دارای نرخ بیکاری ۲٪ می باشد و میزان رفاه و امید به زندگی در این کشور بسیار بالا می باشد . . زبان رسمی مردم این کشور فرانسوی می باشد ولی بعضی از افراد این کشور به زبان ایتالیایی و انگلیسی نیز سخن میگویند

نکاتی جالب درباره کشور موناکو  :

۳۰٪ از جمعیت این کشور را میلیاردر ها تشکیل داده اند .

دین ۸۲٪ مردم این کشور مسیحی ٬ ۱۲.۹٪ بدون مذهب ٬ ۲.۹٪ یهودی ٬ ۰.۸ ٪ اسلام و ۰.۵ ٪ این افراد دین نا مشخصی دارند .

واحد پول این کشور یورو می باشد .

در کشور موناکو  هیچ فرودگاهی وجود ندارد . نزدیکترین فرودگاه به این کشور در فاصله ۳۰ دقیقه ای و در کشور فرانسه می باشد .

کشور موناکو  ارتش دریایی و ارتش هوایی ندارد . کل مسئولیت دفاع کشور موناکو  با کشور فرانسه می باشد .

طریقه قانون گذاری در کشور موناکو  بسیار جالب می باشد ٫ بعد از این که در کشور فرانسه قانونی به تایید برسد به دست شاهزاده موناکو  می رسد و در صورتی که شاهزاده موناکو  تمایل داشت این قانون به عنوان قانون موناکو نیز تایید می شود .

از جالب ترین نکات درباره این کشور میتوان به موضوع کشور بدون مالیات اشاره کرد ٬ این کشور هیچگونه مالیاتی به دولت خود نمی دهد .

کشور موناکو  یکی از امن ترین کشور ها می باشد .

اقامت در کشور موناکو  از طریق سرمایه گذاری :

برای اقامت در کشور موناکو  شخص متقاضی باید مبلغ یک میلیون یورو برای سرمایه گذاری در نظر داشته باشد . توجه داشته باشید که از مبلغ یک میلیون یورو نیمی از ان یعنی پانصد هزار یورو باید در بانکی در کشور موناکو  سپرده گذاری شود و مابقی ان یعنی پانصد هزار یورو برای خرید ملک در این کشور باید مصرف شود . جهت اطلاع از شرایط سرمایه گذاری در موناکو مقاله ی مرتبط به آن را میتوانید در وبسایت ما دنبال کنید .

تحصیل در موناکو  :

تحصیل کارشناسی در کشور موناکو  ۳ الی ۴ سال طول می کشد . برای مقطع کارشناسی ارشد ۴ الی ۵ سال و برای مقطع دکترا ۵ سال به طول می انجامد . کشور موناکو  کلا یک دانشگاه بین المللی انگلیسی دارد .

تحصیل موناکو  از ۸۰۰۰ یورو تا ۱۰۰۰۰ یورو می باشد که کلا این کشور دارای یک دانشگاه بین المللی می باشد که به زبان انگلیسی تدریس می شود ، این کشور در حین تحصیل به دانشجو اجازه کار تمام وقت نمی دهد .جهت اطلاع از شرایط تحصیل در موناکو مقاله ی مرتبط به آن را میتوانید در وبسایت ما دنبال کنید .

کار در موناکو  :

ممکن است که کشور موناکو  بسیار کوچک باشد اما نباید در موناکو  به عنوان یک شخص بیگانه فرصت های کاری را نادیده گرفت .

برای کار در موناکو  افراد بیگانه حتما میبایست مجوز کاری دریافت نمایند . مجوز های کار در کشور موناکو  بستگی به کار شخص دارد این بدان معناست که اگر کارفرما یا موقعیت شخص تغییر نماید متقاضی می بایست برای دریافت مجوز جدید کاری درخواست نماید . برای پیدا کردن شغل در موناکو  میتوان به سایت های کاریابی ٬ اژانس های کاریابی و موسسات کاریابی مخصوص اتباع بیگانه مراجعه نمود و در انجا به دنبال کار باید باشید . .

هزینه های زندگی در کشور موناکو  :

یک وعده غذا در کشور موناکو  در رستوران های ارزان قیمت حدود ۲۹.۵۰ یورو می باشد .

یک بطری اب ۱.۵ لیتری حدود ۰.۹۰ یورو می باشد .

میوه (سیب ٬ موز ٬ گوجه فرنگی ٬ پرتغال و ..) از ۳.۰۰ تا ۵.۰۰ یورو می باشد .

یک کیلو کرم گوشت گاو حدود ۹.۷۵ یورو می باشد .

یک کیلو گرم سینه مرغ ۱۵.۵۸ یورو می باشد .

هزینه اجاره یک اپارتمان یک خوابه در مرکز شهر موناکو  حدود ۲.۶۳۳.۳۳ یورو می باشد .

هزینه اجاره یک آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر موناکو  حدود ۲.۵۱۶.۶۷ یورو می باشد .

هزینه اجاره یک اپارتمان دو تا سه خوابه در مرکز شهر حدود ۱۴.۷۱۴.۲۹ یورو می باشد .

هزینه اجاره یک اپارتمان دو تا سه خوابه در خارج از مرکز شهر حدود ۹.۵۰۰.۰۰ یورو می باشد .

هزینه خرید هر متر مربع برای خرید اپارتمان در مرکز شهر حدود ۵۵.۱۶۶.۶۷ یورو می باشد .

هزینه خرید هر متر مربع برای خرید اپارتمان در خارج از مرکز شهر حدود ۴۱.۶۶۶.۶۷ یورو می باشد .

هزینه زندگی در کشور موناکو  ۶۱.۸۴ ٪ بیشتر از ایالات متحده می باشد . همچنین هزینه اجاره در کشور موناکو  ۴۹۴.۲۸ ٪ بیشتر از ایالات متحده می باشد .

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید