مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (2 Votes)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

جهت اخذ مشاغل در کشور آلمان افراد ملزم به کسب حداقل مهارت زبان المانی خواهند بود.در این مقاله در مورد مهاجرت به آلمان از طریق تخصص صحبت می کنیم

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

جهت مهاجرت به کشور آلمان از طریق ویزای کاری چندین راه وجود دارد که در ادامه مطلب به آن اشاره میکنیم. ولی مهمترین نکته این است که در مهاجرت از طریق کار و تخصص در واقع شرایط افراد سنجیده میشود. منظور از شرایط افراد، شرایط تحصیلی افراد، سابقه کاری افراد و همچنین شرایط سنی آنان میباشد که در دریافت ویزای کاری آلمان و مهاجرت به آلمان از طریق تخصص اهمیت دارد.
برای مهاجرت از طریق تخصص به آلمان سه روش زیر وجود دارد:
1- دریافت پیشنهاد کاری از یک کارفرمای آلمانی : در این حالت شخص متقاضی باید از طریق یک کارفرمای آلمانی پیشنهاد کاری دریافت نماید که در این صورت به متقاضی ویزای کاری داده خواهد شد. بدیهی است که دریافت پیشنهاد کاری از طرف یک کارفرمای آلمان امر ساده ای نیست.
2- دریافت ویزای فرصت کاریابی شش ماهه در آلمان : در این حالت متقاضی یک ویزای شش ماهه دریافت مینماید که به متقاضی اجازه ورود به آلمان و یافتن فرصت کاری داده میشود. موضوع مهمی که در این روش باید به آن دقت شود فرصت کم این روش میباشد. فرصت شش ماهه با توجه به آن که متقاضیان معمولا آشنایی کامل با محیط ندارند، به نظر فرصت کمی میباشد.
3- دریافت ویزای بلوکارت : در این روش با توجه به تحصیلات و سابقه کار شخص به متقاضیان ویزای یک ساله برای کشورهای اروپایی من جمله آلمان داده میشود والبته به مدت شش ماه دیگر نیز تمدید میشود. به نظر میرسد که فرصت 18 ماهه فرصت کافی برای یافتن فرصت کار در اختیار متقاضیان قرار میدهد.

برای مشاوره بیشتر در مورد مهاجرت به آلمان و همچنین اخذ ویزای کاری آلمان و مهاجرت کاری به آلمان میتوانید با مشاورین ما در شرکت پارسیان پارس تماس گرفته و از مشاوره های تلفنی بهره مند شوید و روش درستی جهت مهاجرت دریافت نمایید.

 

 یادگیری زبان آلمانی(learning germany)

جهت اخذ مشاغل در کشور آلمان افراد ملزم به کسب حداقل مهارت زبان المانی خواهند بود.در صورت کسب مهارت های زبان آلمانی در حد عالی قادر به اخذ مشاغل مورد نظر به آسانی خواهید .جهت اقامت در هر کشور دانستن زبان آن کشور الزام است.چرا که برای قرار گرفتن در محیط ،برقراری ارتباط با دیگر افراد،شناخت فرهنگ کشور مورد نظر و اخذ شغل مورد نظر ملزم به کسب مهارت های کافی به زبان آلمانی خواهند بود.دانستن دیگر زبان ها به جز انگلیسی اغلب اوقات مزیت هایی را به دنبال دارد.برای مثال زبان آلمانی بعنوان یکی از بزرگترین زبان های تجارت جهان در نظر گرفته میشود.مجموعه ی جاپ فایند با دارا بودن تیم متخصص و استادان مجرب زمینه ی یادگیری زبان آلمانی را بصورت تضمینی برای متقاضیان محترم فراهم نموده است.

مطالب مرتبط : 

روش های گرفتن اقامت و تابعیت آلمان

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

مهاجرت به آلمان کاری و انواع کار برای غیر اروپایی ها

مهاجرت به آلمان از طریق تخصص

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید