نگاهی به قرارداد کاریابی های خارجی وزارت کار با کارجو

4 1 1 1 1 1 Rating 4.00 (1 Vote)
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شاید به ذهن شما رسیده باشد که بخواهید به کشور دیگر کاریابی بین الملل کنید و نگران قرارداد با موسسه مطلوبتان هستید.همانگونه که در مقاله ی قبلی نیز بیان شد شما ...

میتوانید با مراجعه به یکی از موسسات دارای مجوز وزارت کاراقدام به بستن قرارداد نموده و با خیال آسوده فرآیند کاریابی بین المللی خود را آغاز نمایید اما بد نیست که اطلاعاتی از ساختار قرارداد وزارت کار نیز داشته باشید در قدم اول میتوانید با مراجعه سامانه اطلاعاتی اداره ی کاریابی های خارجی وزارت کار قسمت قراردادها و یا سایت JOPFIND.COM قسمت نمونه قراردادهای شرکت پارسیان پارس اقدام به دانلود و مطالعه این قرارداد نمایید.در این مقاله قصد دارم تا برخی نقاط تضمین کننده و امنیت بخش این قرارداد را به شما کارجوی محترم معرفی نمایم.

طراحی قرارداد پلکانی و قدم به قدم است:

این قرارداد به گونه ای طراحی شده است که شما متقاضی عزیز بتوانید وجوه ذکر شده خود را مرحله به مرحله و در ازای خدمات مرحله ای به شرکت مورد نظر پرداخت نمایید.به گونه ای  که در مرحله ی اول قرارداد 4/1 وجه،در مرحله ی دوم که مرحله ی ارزشیابی مدارک است 4/1 دوم و پس از انعقاد قرارداد کاری مرحله ی سوم 4/1 سوم را پرداخت نمایید و پس از اخذ ویزا و در حقیقت پله ی چهارم 25% یا همان 4/1 آخر پرداخت نمایید. که این موضوع باعث میشود تا کاریابی جهت دریافت کارمزد و پاداش خود همه ی مراحل را به درستی و با دقت انجام دهد.

کارمزدها استاندارد شده اند:

چنانچه شما متقاضی محترم بخواهید از طریق کاری اقدام به کاریابی بین الملل و اخذ اقامت کشوری نمایدد کاریابی موظف است 10/1 حقوق سالیانه قرارداد کاری شما در همان چهار مرحله ای که در بخش قبل توضیح داده شد دریافت نماید و حق دریافت هیچ گونه وجهی خارج از این ساختار را ندارد.

فرصت مجدد کاریابی و اخذ اقامت:

در قرارداد تصریح شده است چنانچه کاریابی قراردادی را با کارفرمای خارجی و کارجو به سرانجام رساند اما کارجو به دلایل موجهی به کشور مورد نظر و شرکت طرف قرارداد مراجعه نمود اما علاقمند به ادامه همکاری نبود کاریابی علیرغم اینکه کار کارجو را به پایان رسانده است تا سه بار دیگر و مجددا باید فرصت های شغلی را برای کارجو فراهم آورد.

فرصت دریافت مجدد کارمزد:

اگر در یکی از مراحل قرارداد کاریابی به تعهدات خود به درستی عمل ننماید در هر کدام از مراحل چهارگانه که قبلا ذکر شد اصل کارمزد با اندکی کسر طبق قرارداد به کارجو مسترد خواهد شد و این یکی دیگر از تضمینهای این بخش میباشد.

در پایان از شما مخاطب گرامی دعوت مینمایم با مراجعه به سایت JOPFIND.COM از فرایند قراردادها در بخش نمونه قراردادها و دانلود آن بهره مندی های لازم را ببرید

#از_یک_مرکز_قانونی_کاریابی بین الملل_کنید

 

 

                                                                                                                                                                                                                           بهمن شعبانی

                                                                                                                                                                                                              رئیس هیئت مدیره کاریابی پارسیان پارس

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید