از یک مرکز قانونی کاریابی بین الملل کنید

1 1 1 1 1

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شاید این پرسش برای شما متقاضی عزیز کاریابی بین الملل به بسیاری از کشورهای مدنظرتان پیش آمده که جهت اخذ اقامت و کاریابی بین الملل به کشور هدفتان از کجا و چگونه باید اقدامات اجرایی لازم را بعمل آورید...

 

متاسفانه امروزه شرکت های زیادی در قالب نامهایی مانند شرکت های حقوقی و شرکت های کاریابی بین المللی اقدام به گرفتن به وجوه با مبالغ نجومی از متقاضیان کرده و چون تخصص های لازم در این حوزه را ندارند علاوه بر ضررهای مادی و عدم بازگشت وجوه و سرمایه شما متقاضی عزیز که حتی این روزها به دلیل نوسانات ارزی و پایین آمدن ارزش پول ملی اقدام به فروش منزل و ماشین خود می نمایید آسیب های معنوی و زمانی را نیز به شما تحمیل مینمایند اما چنانچه  شما بخواهید با خیال آسوده و در کمال امنیت فرآیند کاریابی بین المللی خود را آغاز نمایید به کجا باید مراجعه فرمایید؟

پاسخ به این سوال کاملا واضح و روشن است از حدود 15سال قبل وزارت کار،رفاه و تعاون اجتماعی اقدام به ارائه مجوز کاریابی بین المللی به افراد و شرکت هایی نموده که دارای صلاحیت ها و استانداردهای این حوزه میباشند که شما میتوانید به جستجو در سایت گوگل و تایپ گزینه اداره کاریابی های خارجی وزارت کار به لیست این شرکت ها دسترسی پیدا کنید شاید این پرسش برای شما مخاطب عزیز پیش آید که حسن و ویژگی این کار چیست؟

در پاسخ باید بگویم که با مراجعه به یکی از این شرکت های مورد تایید چنانچه مشکل و یا تخلفی در مورد خدمات مورد انتظارش پیش آید یک مرکز قانونی پشتیبان شما متقاضی گرامی جهت احقاق حق تضییع شده از شما خواهد بود.

لازم به ذکر است که حتی وزارت محترم کار،رفاه و تعاون قراردادهای لازم را به گونه ای به این شرکت ها اعلام کرده که حق شما مراجع محترم را تضمین مینماید و عملا امکان دریافت وجوه غیراستاندارد و نامتعارف نیز وجود نخواهد داشت پس از یک مرکز قانونی کاریابی بین الملل کنید.

در پایان توصیه میشود جهت اخذ اقامت دانشجویی به دفاتر موسساتی که مجوز اعزام دانشجو از وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دارند و در سایت این وزارتخانه به نام آنها قراردارد اقدامات لازم را انجام دهید

 

 

                                                                                                                                                                                               

                   بهمن شعبانی

                                                                                                                                                                                                  رئیس هیئت مدیره کاریابی پارسیان پارس

 

 

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید