کاریابی بین الملل به آلمان کاری و انواع کار برای غیر اروپایی ها

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بر اساس قوانین جدید که در اداره کاریابی بین الملل آلمان به تصویب رسید 3 نوع اقامت برای اهداف کاری در آلمان وجود دارد: 1- اشتغال عمومی 2- تخصص حرفه ای 3- خود اشتغالی

 

اشتغال به کار عمومی برای اخذ اقامت آلمان

اشتغال به کار عمومی در آلمان بر اساس نیاز های اعلام شده دولت آلمان است. دو شرط اساسی جهت پذیرفته شدن و دریافت اقامت آلمان ، داشتن تخصص حرفه ای و دریافت یک پیشنهاد اختصاصی جهت استخدام است.

 

تخصص حرفه ای برای اخذ اقامت آلمان

بر اساس مصوبه های که در جمهوری فدرال آلمان به ثبت رسیده است فارغ التحصیلان با مدرک پسا دکتری میتوانند جهت دریافت این نوع اقامت کاری اقدام کنند.

 

خود اشتغالی و دریافت اقامت آلمان

با ایجاد یک کسب و کار سودمند و متناسب با نیاز های کشور که به طور کامل توسط سرمایه شخصی فرد ایجاد شده است می توان درخواست اقامت آلمان را نمود. طول دوره اقامت صادر شده حداکثر 3 سال است که در صورت موفق بودن کسب و کار ایجاد شده مجددا تمدید می گردد.

اقامت آلمان به 2 نوع محدود و نا محدود تقسیم می شوند. اقامت های محدود معمولا بعد از داشتن چندین سال اقامت محدود(موقت) به دست می آید. برای اخذ اقامت نامحدود نیاز به ارائه مدارک جهت لزوم نیاز به این نوع اقامت است. از تفاوت های بارز در اقامت محدود و نامحدود وجود تاریخ انقضا در اقامت های محدود است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی JOPFIND با ما در ارتباط باشید و سوالات خود را در بخش دیگاه های مطرح نماید

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید