نگاهی بر آزمون IELTS

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

آزمون IELTS به عنوان یک آزمون مهارت محور برای افرادی که قصد کاریابی بین الملل و یا تحصیل دارند طراحی شده است و در دو مدل IELTS GENERAL و IELTS ACADEMIC زیر نظر BRITISH COUNCIL و IDP برگزار می گردد.

آزمون IELTS GENERAL برای متقاضیانی که قصد کاریابی بین الملل به کشورهای انگلیسی زبان را دارند طراحی شده است و فرد متقاضی عملا با گرفتن نمره لازم کشور مورد زبان توان درک مطلب ، مکالمه و خواندن و نوشتن را جهت رفع نیازهای خود در کشور انگلیسی زبان مقصد خواهد داشت.

 
آزمون IELTS ACADEMIC برای متقاضانی که قصد تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان را دارند طراحی شده است و متقاضی علاوه بر رفع نیازهای روزمره خود در کشور هدف می تواند در دانشگاه مطالب درسی را به خوبی بخواند ، در ک نماید و به خوبی در حوزه دروس تخصص صحبت کند و بنویسد .
 
با توجه به آنچه در بالا اشاره شد یادگیری مهارتهای آزمون IELTS و موفقیت در آزمون آیلتس  توان رقابت لازم جهت زندگی روزمره و تحصیل در کشورهای انگلیسی زبان را به داوطلبان خواهد داد. 
پاسخ ها (0)
تا کنون پاسخی به این مقاله داده نشده است.
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف ارسال فایل (Maximum File Size: 2 MB)

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس باما

آدرس :

تهران، بلوار نلسون ماندلا، کوچه کاج آبادی، پلاک77

تلفن :


021-26232127

فکس :


021-26232127