فلسفه IELTS چیست

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شاید از خود پرسیده باشید که چرا باید در آزمون IELTS شرکت کنم ؟ و یا چرا زبان را در کشور هدف فرا نگیرم؟ و راهی هست که در آزمون IELTS شرکت نکنم ؟ 

اگر شما هم چنین سوالاتی را از خود می پرسید پس قطعا به درک اهمیت مدرک IELTS نرسیده اید و سوال اشتباهی را از خود می پرسید.اما آیا واقعا بدون ارتباط موثر با مردم و جامعه کشور هدف می توان به راحتی زندگی کرد به ویژه در کشورهای انگلیسی زبان که در اینجا مقصود ما هستند . به نظر می رسد که  پاسخ به این سوال خیر خواهد بود و IELTS دقیقا این نیاز ارتباطی را درک کرده و به همین علت به وجود آمده است .
 
با فراگیری مهارتهای  IELTS است که خواهید توانست ارتباط قوی و موثر را در کشور مقصد به دست آورید و نیازهای معمول حرفه ای و غیر حرفه ای خود را رفع نمایید. آنچه که به خوبی با بررسی سوالات IELTS به دست خواهد آمد ، تمرکز ویژه این آزمون بر مهارت و سرعت عمل فردی و درک تاثیر زمان در پاسخگویی به سوالات و تلفیق آن با دانش زبان انگلیسی فرد می باشد به گونه ای که متقاضی به خوبی بتواند نیازهای زندگی روز مره خویش را با همین سرعت عمل و مهرت به دست آمده در زندگی روزمره رفع و رجوع نماید.
 
یبایید با یک مثال اهمیت آموختن مهارتهای IELTS  را بررسی نماییم .فرض کنید شما در کشور سردی مانند کانادا در حال زندگی هستید و در زمستان برف سنگینی باریده و خیابان یا کوچه شما توسط شهرداری پاکسازی نشده است و حالا شما می خواهید نامه ای به شهرداری نوشته و تقاضای رسیدگی به این موضوع را مطرح کنید ، آیا دانش اندک زبان و یا حتی بالاتر از آن به شما کمک خواهد کرد قطعا پاسخ به این سوال منفی خواهد بود و شما نیاز به کمک فرد دیگری خواهید داشت اما اگر مهارتهای لازم در IELTS را فرا گرفته باشید ، خواهید توانست بدون کمک دیگری نیاز خویش را مرتفع سازید و این دقیقا همان فلسفه شکل گیری آزمون IELTS l می باشد. 
 
پاسخ ها (0)
تا کنون پاسخی به این مقاله داده نشده است.
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف ارسال فایل (Maximum File Size: 2 MB)

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس باما

آدرس :

تهران، بلوار نلسون ماندلا، کوچه کاج آبادی، پلاک77

تلفن :


021-26232127

فکس :


021-26232127