آلمان کشور فرصتهای طلایی

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بسیاری از افراد در دنیای امروز به فکر خلق موقعیتهای جدید و کار در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته جهان می باشند تا حتی از این طریق بتوانند حق شهروندی این کشورها را بدست آورند.کشور آلمان ،یکی از کشورهایی است که برای کاریابی و زندگی افراد گوناگون بخصوص کشورهای جهان سوم جذابیت بالایی دارد اما چرا؟ ما در این مقاله به بررسی چرایی این موضوع خواهیم پرداخت .

کشور آلمان اولین اقتصاد اتحادیه اروپا و در بین 10 کشور برتر جهان از لحاظ صنعتی و اقتصادی قرار دارد و با توجه به رشد لحظه به لحظه اقتصادی و صنعت این کشور فرصتهای شغلی متنوعی در حال ایجاد و تکثیر است بنابراین نیاز به نیروی کار مهاجر در این کشور روز به روز بیشتر و بیشتر می شود و نسل جوان آلمان علاقه مند به کاریابی بین الملل به کشورهای آمریکای شمالی یعنی کانادا و آمریکا هستند و این امر توجه به جذب نیروی کار مهاجر متخصص را در کانون توجهات قرار داده که این مبحث در آلمان مخالفان و موافقان فراوانی دارد.

افرادی که قصد کاریابی بین الملل کاری به آلمان را دارند باید به این نکته توجه داشته باشند که گروه های شغلی مانند : گروه سلامت ( پزشکی ، پرستاری ، پیراپزشکی ) و گروه فنی مهندسی از گروه های پیشتاز و مورد نیاز آلمان می باشند به طوریکه اگر شما مدارک فنی و حرفه ای ، کارذانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در هر یک از گروه های فوق الذکر داشته باشید بر اساس نوع مدرک تحصیلی و سابقه کار می توانید برای کار در آلمان اقدام نمایید البته نباید فراموش کرد که یادگیری زبان آلمانی تا سطح B2 و ارزشیابی مدارک تحصیلی از چالشهای مهم این بخش خواهند بود .

چنانچه قصد اخذ اقامت کاری و کاریابی بین الملل به کشور آلمان را دارید ، در سایت ثبت نام کرده و منظر تماس مشاورین JOPFIND  باشید.

 

پاسخ ها (0)
تا کنون پاسخی به این مقاله داده نشده است.
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف ارسال فایل (Maximum File Size: 2 MB)

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید

تماس باما

آدرس :

تهران، بلوار نلسون ماندلا، کوچه کاج آبادی، پلاک77

تلفن :


021-26232127

فکس :


021-26232127