پکیج انگلیسی

1 1 1 1 1
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

در دنیای امروز نیاز به برقراری ارتباط در تمامی بخشهای زندگی روزمره بسیار پر رنگ و با اهمیت شده است و چنانچه فردی قصد تحصیل در خارج ، کاریابی بین الملل و اخذ اقامت کشورهای خارجی ، کار و تجارت در کشورهای خارجی را داشته باشد یکی از نیازهای وی آشنایی با یکی از زبانهای بین المللی بخصصوص زبان انگلیسی می باشد.

با توجه به اهمیت موضوع ذکر شده شرکت کاریابی بین المللی پازسیان پارس با ایجاد دپارتمان تخصصی آموزش زبان انگلیسی و بهره مندی از اساتید NATIVE  و به کارگیری متدهای نوین آموزش زبان انگلیسی نقش پر رنگی در رفع نیازهای اساسی متقاضیان ذاشته است.

دوره های آموزش مکالمه روزمره انگلیسی ، مکالمات بازرگانی و تجاری انگلیسی ، آیلتس ( IELTS ) ، تافل ( IBT ) ( TOEFL) ، جی مت ( GMATHS) ،  جی آر ای ( GRE) ، اف سی ای ( FCE ) ، پی تی ای ( PTE ) و ذوره های مخصوص کودکان در رده های سنی متفاوت به همراه بازی و سرگرمی از مهمترین دوره های زبان انگلیسی می باشند.

لازم به ذکر است که کلیه دوره های زبان انگلیسی بر اساس روشهای روز اتحادیه اروپا و کالجهای معتبر لندن به صورت خصوصی ، نیمه خصوصی و ترمیک آموزش داده می شود.

 

 

پاسخ ها (0)
تا کنون پاسخی به این مقاله داده نشده است.
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف ارسال فایل (Maximum File Size: 2 MB)

تماس باما

آدرس :

تهران، بلوار نلسون ماندلا، کوچه کاج آبادی، پلاک77

تلفن :


021-26232127

فکس :


021-26232127