چرا jopfind

چرا jopfind

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرکت کارسازان پارسیان پارس فیدرا با برند” JOP FIND “ دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی، با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین کاریابی بین الملل در زمینه اقامت، سرمایه گذاری، اخذ اقامت کاری، اقامت دایم و کاریابی براساس توان مهارتی یا همان Skilled Worker، از کشورهای کانادا ،استرالیا، آلمان و اتحادیه اروپا فعال است.

این شرکت بدلیل آگاهی کامل از همه برنامه کاریابی بین المللی، بهترین و ارزان ترین پروسه کاریابی بین المللی را به شما پیشنهاد می دهد. این شرکت هیچگاه به خاطر سود بیشتر به شما روش گران تر را پیشنهاد نخواهد کرد.

این شرکت به محض عقد قرارداد مجموعه ای از دستورالعملها و اطلاعات ضروری را در اختیار شما قرار خواهد داد که شامل اطلاعات اولیه ضروری برای شروع به اقدام اعم از فرمهای مربوطه و چک لیست مدارک مورد نیاز و تمام جزییاتی میباشد که شما باید برای فراهم ساختن مدارک مورد نیاز خود بدانید.

این شرکت کلیه اطلاعات اخذ شده از شما را به دقت مطالعه نموده و پس از تکمیل فرمها نسخه نهایی را جهت بررسی و تایید شما قبل از ارسال به اداره کاریابی بین الملل در اختیارتان قرار میدهد.

این شرکت پیگیر پروسه ی اجرایی شما به طور مداوم و به صورت مکتوب یا شفاهی در کلیه مراحل رسیدگی در اداره کاریابی بین الملل تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. 

این شرکت برای شما امکان مشاهده آخرین وضعیت فایل خود را در سایت jopfind.com فراهم آورده و با استفاده از این سرویس شما قادر خواهید بود که در هر زمان که مایل باشید به کلیه اطلاعاتی که در پرونده شما درج شده است دسترسی آنلاین داشته باشید. این اطلاعات شامل کلیه فرمها و نامه هایی است که در ارتباط با پرونده شما به اداره کاریابی بین الملل ارسال و یا دریافت شده است.

برخی از نیازهای شما متقاضی عزیز نیازهای آموزشی مانند آموزش زبان و خدماتی از جنس مصاحبه در سفارتخانه ی کشور مقصد می باشد، لذا گروه جاپ فایند برای این منظور پکیج های ویژه ای را جهت آموزش های ضروری برای شما متقاضی عزیز تدارک دیده است که با محوریت مشورت و استفاده از برترین اساتید حوزه های تخصصی مرتبط این پکیج های خدماتی به شما عزیزان ارایه می شود.

پاسخ ها (0)
تا کنون پاسخی به این مقاله داده نشده است.
مهمان
پاسخ شما
عکس یا فایل مورد نظر خود را با کلیک بر روی دکمه آپلود - بارگزاری نمایید - فرمت های پشتیبانی شده : gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• وارد کردن • حذف ارسال فایل (Maximum File Size: 2 MB)

تماس باما

آدرس :

تهران ، خیابان پاسداران ، انتهای خیابان اختیاریه شمالی ، بن بست ناخدا

تلفن :

0912-7372881

فکس :