حوزه های فعالیت

این مطلب را به اشتراک بگذارید
ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

                                                                                   

وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی                                                اتاق بازرگانی ایران و آلمان                                                                  سازمان آموزش فنی حرفه ای کشور

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

گروه جاپ فایند( JOP FIND) یک شرکت کاریابی بین المللی با مجوز رسمی از وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی می باشد که با بهره گیری از برترین وکلای نخبه خدمات کاریابی بین المللی متنوعی را ارائه می نماید.

از جمله این خدمات می توان به اخذ اقامت دایم از طریق پروسه نیروی کار حرفه ای از کشورهای کانادا،استرالیا،آلمان،دانمارک،قطر و..... اشاره نمود.

یکی دیگر از خدمات این گروه اخذ ویزای اقامت دایم از طریق پروسه ی کارآفرینی و ثبت شرکت در کشورهای فوق الذکر می باشد. البته این شرکت در حوزه ی سرمایه گذاری و اعزام دانشجو نیز خدمات لازم را ارائه داده و اقامت دایم شما را دریافت می نماید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

شرکت کارسازان پارسیان پارس فیدرا با برند” JOP FIND “ دارای مجوز رسمی از وزارت کار و امور اجتماعی، با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاورین کاریابی بین الملل در زمینه اقامت، سرمایه گذاری، اخذ اقامت کاری، اقامت دایم و کاریابی براساس توان مهارتی یا همان Skilled Worker، از کشورهای کانادا ،استرالیا، آلمان و اتحادیه اروپا فعال است.

این شرکت بدلیل آگاهی کامل از همه برنامه کاریابی بین المللی، بهترین و ارزان ترین پروسه کاریابی بین المللی را به شما پیشنهاد می دهد. این شرکت هیچگاه به خاطر سود بیشتر به شما روش گران تر را پیشنهاد نخواهد کرد.

این شرکت به محض عقد قرارداد مجموعه ای از دستورالعملها و اطلاعات ضروری را در اختیار شما قرار خواهد داد که شامل اطلاعات اولیه ضروری برای شروع به اقدام اعم از فرمهای مربوطه و چک لیست مدارک مورد نیاز و تمام جزییاتی میباشد که شما باید برای فراهم ساختن مدارک مورد نیاز خود بدانید.

این شرکت کلیه اطلاعات اخذ شده از شما را به دقت مطالعه نموده و پس از تکمیل فرمها نسخه نهایی را جهت بررسی و تایید شما قبل از ارسال به اداره کاریابی بین الملل در اختیارتان قرار میدهد.

این شرکت پیگیر پروسه ی اجرایی شما به طور مداوم و به صورت مکتوب یا شفاهی در کلیه مراحل رسیدگی در اداره کاریابی بین الملل تا زمان رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. 

این شرکت برای شما امکان مشاهده آخرین وضعیت فایل خود را در سایت jopfind.com فراهم آورده و با استفاده از این سرویس شما قادر خواهید بود که در هر زمان که مایل باشید به کلیه اطلاعاتی که در پرونده شما درج شده است دسترسی آنلاین داشته باشید. این اطلاعات شامل کلیه فرمها و نامه هایی است که در ارتباط با پرونده شما به اداره کاریابی بین الملل ارسال و یا دریافت شده است.

برخی از نیازهای شما متقاضی عزیز نیازهای آموزشی مانند آموزش زبان و خدماتی از جنس مصاحبه در سفارتخانه ی کشور مقصد می باشد، لذا گروه جاپ فایند برای این منظور پکیج های ویژه ای را جهت آموزش های ضروری برای شما متقاضی عزیز تدارک دیده است که با محوریت مشورت و استفاده از برترین اساتید حوزه های تخصصی مرتبط این پکیج های خدماتی به شما عزیزان ارایه می شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در اولویت قرار دادن رضایت متقاضیان

آموزش و یادگیری مستمر و ارتقای سطح دانش

میل به تعالی و جاودانگی

مسئولیت پذیری

حفظ اصول اخلاقی (تعهد به رعایت حفظ امانت در مدارک و اطلاعات متقاضیان)

مشتری مداری: ارتباط موثر، حرفه ای و صادقانه با متقاضی

پیشبرد قانونی پرونده با همکاری وکلای بین المللی در هر کشور