بررسی شیوه های نوین آموزش زبان انگلیسی و فرانسه کودکان و دانش آموزان

1 1 1 1 1
Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

دنیای امروز دنیای شگفتیهاست چرا که در هر بخشی از زندگی بشر امروزی تحولات شگرفی به لطف تکنولوژیهای نو ایجاد شده است . یکی از این قسمتها آموزش کودکان در حوزه های مختلف بخصوص حوزه زبانهای خارجی مانند زبان انگلیسی و فرانسه می باشد که به صورت چشمگیری دچار تحول و پیشرفت شده است که در این مقاله سعی خواهیم کرد نگاهی گذرا به این تحولات داشته باشیم .

بازی  ابزاری استرتژیک در حوژه آموزش زبان کودکان

در دنیای امروز دیگر بر کسی پوشیده نیست که بازی کردن یکی از اساسی ترین و مهم ترین ابزار رشد فکری و روانی کودکان می باشد و همین ابزار مهم در آموزش تحصیلی کودکان به عنوان یکی از اصول  استراتژیک مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد به نحوی که در مدارس کشورهای توسعه یافته مانند انگلستان ، فرانسه ، آمریکا ، ژاپن و ... بسیاری از سیستمهای آموزش دبستانی همراه با بازی ها و سرگرمیهای خاص و مرتیط با اهداف درسی طراحی شده اند و قطعا آموزش زبانهای خارجی  کودکان ( KIDS ) نیز از این قاعده مستثنی نیست .

با نگرشی که در بالا به آن اشاره شد شرکت JOPFIND  پس از ارتباط با نهادهای مرتبط طراح چنین سیستمهای آموزشی مانند سفارت فرانسه ( بخش فرهنگی سفارت فرانسه ) و اخذ مدرک رسمی آموزش زبان فرانسه به کودکان 7 تا 15 ساله و همچنین ارتباط با نهادهای آموزشی کشور انگلستان و اخذ استانداردهای روز آموزشی علیرغم تحریمها ، شیوه های نوین آموزش زبان های انگلیسی و فرانسه از طریق بازی و سرگرمی را در کشور بومی سازی نموده است و با مدارس برتر کشور در حال همکاری می باشد.

 

آموزش آنلاین زبان انگلیسی و فرانسه کودکان 

با توجه به همه گیری ویروس کرونا ، آموزش های آنلاین بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده اند و دانش آموزان بسیاری در شرایط کنونی آموزشهای درسی خود را در سراسر نقط کره زمین به صورت آنلاین دریافت می نمایند. جدا از اهمیت آموزشهای آنلاین در دوران همه گیری کرونا ، سیستمهای آموزشی آنلاین تاثیر بسزایی در درک و فهم مطالب جدید کودکان به عنوان یک ابزار کمکی موثر دارند. با این دید شرکت JOPFIND  با بهره مندی از سیستمهای نوین آموزشی فناوری اطلاعات و به کارگیری اساتید مجرب در حوزه آموزش زبانهای انگلیسی و فرانسه کودکان خدمات بی نظیری را به خانواده های ایرانی ارائه می کند.

 

 

 

 

Responses (0)
No response for this article yet.
Guest
Submit Your Response
Upload files or images for this discussion by clicking on the upload button below. Supports gif,jpg,png,jpeg,zip,rar,pdf
• Insert • Remove Upload Files (Maximum File Size: 2 MB)

Comments (0)

There are no comments posted here yet

Leave your comments

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

Contact Us

Address :

Tehran, Nelson Mandela Blvd, Kayebadi Alley, No. 77

Phone :


+9821-26232127

FAX :


+9821-26232127

Email :


Info[at]JOPfind.com